Një ditë para ndeshjes, tifozët e Kombëtares nisin vallen në Dusseldorf! Stadiumi kundër Spanjës 'pikturohet' kuqezi

23 Qershor, 22:15

Tifozët e Kombëtares e kanë nisur që sot festën në Dusseldorf. Nesër në orën 21:00 Shqipëria e futbollit luan kundër Spanjës dhe një fitore do  bënte punë për të besuarit e Sylvinhos.