Ngjarje të rëndësishme po vijnë, parashikimi javor sipas astrologut Jorgo Pulla: Ja cila është shenja më me fat…

20 Dhjetor 2021, 10:32 | Përditesimi i fundit: 2021-12-20 10:36:55

Astrologu Jorgo Pulla në një intervistë për emisionin ‘’Rreze Dielli’’ ka bërë parashikimin javor të horoskopit (nga data 20 dhjetor deri në 26 dhjetor) për të gjitha shenjat.

‘’Kënaqësi pafund ka këtë javë dhe mundësira shumë të mëdh” u shpreh ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha