'Një karrocë për vëllain e paralizuar', dëshira e Edisionit që i preku të gjithë

2 Korrik, 12:46

Ndërsa Edisioni shprehu edhe dëshirat e tij në studio për një shtëpi dhe një karrocë për vëllain e paralizuar.

“Unë dua një shtëpi afër detit dhe një karrocë për vëllain sepse nuk ecën fare.”

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha