‘Bombë’ nga prestigjozia ‘AS’ në Spanjë, Real Madrid në gjurmët e Armand Brojës

29 Korrik, 15:40 | Përditesimi i fundit: 2022-07-29 15:42:49

Shumë skuadra të Premier League dhe Seria A janë lidhur me emrin e Brojës, por ajo që shkruan ‘AS’ mund të konsiderohet si ‘bombë’.

Kategori të tjera