Një mëngjes festiv dhe plot energji në ‘Rreze Dielli’

13 Shtator, 09:31

Filluam ‘ Rreze Dielli’ , në një mëngjes festiv dhe plot energji me dy këngëtare shumë të dashura për publikun. Eltina Minarolli dhe Dea Strica performuan live duke i dhënë këtij mëngjesi ngjyra dhe atmosferë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha