Një seancë meditimi live në “Rreze Dielli”, me eksperten e meditimit Amadea Stefa

21 Shkurt, 13:32

Në studion e “Rreze Dielli” me Amadea Stefa, Eksperte e meditimit / Doktoreshë e Mjekësisë integrative u zhvilluar një seancë meditimi, ku Amadea shpjegoi përfitimet shëndetësore dhe psikologjike të meditimit .

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha