Një 'udhëtim’ në muzikën popullore shqiptare

14 Maj, 11:50

Një’ udhëtim’ në muzikën popullore shqiptare e cila ka arritur t’i rezistojë kohës dhe të identifikohet si një pasuri kulturore. Ditën e sotme në emsionin “Rreze Dielli” rikujtuam muzikën e vërtetë popullore shqiptare me gazetarin Gazmend Agaj dhe këngëtarin Reshit Boka.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha