Njihuni me nxënësen ekselente shqiptare që u prit nga Presidenti Italian

3 Shkurt, 13:37

Në një lidhje skype me Rahela Pashaj, vajzën durrsake që jeton në Itali. Studentja ekselente shqiptare na ka bërë krenarë, e përzgjedhur nga 3181 aplikime të paraqitura nga drejtuesit e Shkollave në Itali, ajo bëhet pjesë e listës së 25 nxënësve më të mirë në Itali, ndërsa është vlerësuar dhe nga Presidenti Italian Sergio Mattarella me çmimin “Alfiere del Lavoro”. Rahela Pashaj është studente ekselente në degën “Ekonomi dhe Financa Ndërkombëtare” në Universitetin Bocconi në Milano.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha