‘Nuk largohem nga Shqipëria’ Blogerja turke nuk i ndahet vendit tonë dhe ka një arsye të fortë

4 Tetor, 11:02

Burxhu Sahinoglu  është vajza turke që rrëfeu më tepër për jetën e saj në emisionin “Rreze Dielli’. Ajo prej më shumë se 6 vitesh ka zgjedhur Shqipërinë si vendin ku dëshiron të jetojë, dhe për këtë shprehet shumë e lumtur.  Ndërsa na tregon më tepër për vendimin e saj për të qëndruar këtu:

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha