‘Nuk u pyetëm!’, Akademia e Shkencave hap debatin për Butrintin pas miratimit të ligjit: Parku ishte në ngritje! Tare-akademikëve: Profesorë, do ju ngelet emri që dorëzuat historinë

24 Maj, 17:22

Akademikët shqiptar, një ditë pas miratimit të ligjit për menaxhimin e Parkut të Butrintit, thonë se nuk janë thirrur në konsulta. Studiuesi Auron Tare u shpjegon se kjo nuk i shpëton nga përgjegjësia dhe se me Ligjin e ndryshuar të Trashëgimisë, edhe historia do të cenohet!

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha