Nutricionistja: Mësoni gjithçka që duhet të dini për kafen dhe si ndikon ajo në shëndetin tuaj

12 Korrik, 13:20

Kafja është një nga shoqëruesit më të mirë të shumicës së njerëzve në mëngjes. Por shpesh herë konsumimi I saj është vënë në mëdyshje për shkak të studimeve të ndryshme. A duhet të konsumojmë kafe? Cilat janë oraret e përshtatshme që nuk na krijon probleme në organizëm?  Nutricionistja Teneda Luli, në emisonin “Rreze Dielli” tregoi gjithçka që duhet të dini në lidhje me konsumimin e kafesë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha