Nxihet karriera e Mourinho-s, Bodo Glint shkatërron Romën! Napoli fiton përballjen e shqiptarëve, Lazio 'paqe' me Marseille-n

22 Tetor, 14:52

Jose Mourinho ka pësuar humbjen më të thellë në karrierë si trajner pasi Roma është shkatërruar 6-1 në Konference League nga Bodo Glin. Ndërkohë edhe Tottenham është mposhtur nga Vitese, ndërsa në Europa League përballja e shqiptarëve mes Napolit dhe Legias është fituar 3-0 nga italianët.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha