Operacioni i SPAK për goditjen e trafikut të emigrantëve të paligjshëm, Report Tv sjell pamjet nga laboratori i dokumenteve false

7 Qershor, 20:19 | Përditesimi i fundit: 2024-06-07 20:27:35

Një grup kriminal që trafikonin shqiptarët emigrantë drejt Anglisë, SHBA-së dhe Kanadasë përmes Spanjës është goditur në kuadër të një operacioni të koduar 'Nomadët" nën drejtimin e SPAK dhe i ekzekutuar nga policia e Shtetit.