‘Opozita duhet të ketë vetëm 1 kandidat’ Mediu në Report Tv: Financimet ruse? PD s’ka pasur kurrë marrëdhënie me Rusinë

28 Shtator, 20:15

‘Opozita duhet të ketë një kandidat të përbashkët’- ky ishte propozimi i kreut të partisë Republikane Fatmir Mediu. I ftuar në ‘Studio Live’ nga Arbër Hitaj, Mediu foli për një sërë çështjesh së politikës dhe sesi ky kampi opozitar mund të merrte drejtimin e qeverisë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha