Organizonin trafik heroine drejt Greqisë, në pranga me urdhër të SPAK 2 trafikantët 'e dorës së parë'! Nis hetimi pasuror nga tyre

21 Korrik, 11:38 | Përditesimi i fundit: 2021-07-21 12:31:02

2 fierakë, pjesë e një grupi kriminal që trafikonin heroinë nga Shqipëria në Greqi dhe më pas në BE janë arrestuar me urdhër të SPAK. Arrestimi i Irfan Sulajt dhe Dëfrim Çelajt u bë nga RENEA në Gjirokastër, teksa gazetari i Report Tv Arsen Rustra  mëson se ndaj tyre SPAK ka nisur edhe hetim pasuror.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha