Pamje spektakolare/ Për herë të parë, një sportist hidhet nga ndërtesa 77 katëshe duke bërë surf

5 Dhjetor 2023, 23:03

Atleti 43-vjeçar amerikan Brian Grubb, është bërë personi i parë në botë që kombinon surfin me dron dhe kërcim duke zbritur nga 300 metra në një resort në Dubai.