Pamjet bëhen virale, nusja dhe dhëndri i vënë flakën vetes gjatë ceremonisë martesore

29 Janar, 09:11

Prej vitesh, njerëzit kanë gjetur mënyra të ndryshme për ta bërë dasmën e tyre sa më epike dhe emocionuese. Nga më normalet deri tek çmenduritë, metodat janë të ndryshme