Panairi i nxënësve, Rama: Arti dhe zejet të jenë në program mësimor

16 Tetor, 16:02

Dhuratë e veçantë që ju bë kryeministrit Edi Rama, nga një nxënëse nga qyteti i Durrësit, në panairin këtë të shtunë në Bulevardin Dëshmorët e Kombit. Piktura, tinguj violine, valle dhe të tjera punime me dorë, gjallëruan sot kryeqytetin.

Arti i krijuar nga dora e nxënësve dhe gjimnazistëve nga shkollat artistike në vend, në vitin e ardhshëm do të futet si program në të gjithë sistemin arsimor.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha