Parashikimi i horoskopit javor për datën 11 deri në 17 korrik nga astrologu Jorgo Pulla

11 Korrik, 09:34

Astrologu Jorgo Pulla në një intervistë për emisionin “Rreze Dielli’’ ka bërë parashikimin javor të horoskopit (nga data 11 korrik deri në 17 korrik) ku sipas tij do të ketë ndikime tepër të mira dhe pozitive, megjithatë duhet të tregoni më shumë kujdes në blerjet e pakujdesshme.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha