Parashikimi i horoskopit javor për datën 16-22 Maj nga astrologu Jorgo Pulla

16 Maj, 11:29 | Përditesimi i fundit: 2022-05-16 11:35:15

Astrologu Jorgo Pulla në një intervistë për emisionin “Rreze Dielli’’ ka bërë parashikimin javor të horoskopit (nga data 9 Maj  deri në 15 Maj) ku sipas tij eklipsi hënor që do të ndodh së shpejti do të ketë ndikime tek të gjitha shenjat, por do të dominojë mbi të gjitha tek Akrepi, Bricjapi dhe Virgjëresha. Ndërsa paralajmërojë se do të kemi të reja në anën shtetërore dhe duhet të tregojmë kujdes në blerje.

Kjo është një javë që duhet të tregojmë kujdes pasi kemi eklipsin hënor që na jep sinjale e na thotë të tregojmë kujdes. Shqipëria është mësuar me tërmete, është mësuar me gjithçka. Por do të ketë të reja edhe në cështjet shtetërore, këto dy javë do të dëgjojmë. Shenjat që preken më shumë nga eklipsi janë Akrepi, Bricjapët, Virgjëresha. Duhet të tregojmë kujdes në blerje dhe është periudha ideale për të filluar dietën” tha ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha