Parashikimi i horoskopit javor për datën 3 deri në 9 tetor nga astrologu Jorgo Pulla

3 Tetor, 10:11 | Përditesimi i fundit: 2022-10-03 10:12:15

Astrologu Jorgo Pulla në një intervistë për emisionin “Rreze Dielli’’ ka bërë parashikimin javor të horoskopit (nga data  3 deri në 9 tetor) ai ka folur se si do të fillojë muaji Tetor për të gjitha shenjat dhe çfarë do të thotë një Hënë e re apo një Mërkur në retrogradë dhe çfarë ndikimi do të ketë për secilën shenjë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha