Parashikimi i yjeve për këtë javë nga astrologu Jorgo Pulla

24 Janar, 09:50

Astrologu Jorgo Pulla në një intervistë për emisionin ‘’Rreze Dielli’’ ka bërë parashikimin javor të horoskopit (nga data 24 janar  deri në 30 janar) për të gjitha shenjat. Ndërsa tregoi edhe shenjën që do të favorizohet më shumë nga yjet këtë javë:

Kemi lajme të mira sepse sot është marsi në Bricjap dhe jep shanse, sinjale pozitive sespe shtyn disa gjëra që kanë ngelur pas, probleme që kanë pasur siç janë ndarjet etj. Pothuajse dominon Bricjapi dhe në krye të gjitha shenjave kemi gaforren’’ u shpreh ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha