Parashikimi i yjeve për muajin dhjetor nga astrologu Jorgo Pulla

1 Dhjetor 2021, 12:02

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv, astrologu i njohur Jorgo Pulla tregoi më tepër për parashikimin e yjeve për muajin dhjetor ku theksoi se do të jetë përgjithësisht një muaj I mbarë ndërsa renditi shenjat më të favorizuara dhe ato më pak të favorizuara:

“Shenjat më me fat janë ato të zjarrit, kanë një ndikim të mirë sic janë shigjetarët, sic është dhe Dashi por edhe gaforret kanë mundësi. Nga ana tjetër duhet të kenë kujdes, Demi, Luani dhe dhjetëditëshi  I tretë I Bricjapit” tha ai.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha