Parku i kryeministrisë shndërrohet në hapësirë për fëmijët, Rama: Autobus lëvizës për aktivitete në çdo komunitet! Veliaj: Shumëfishojmë hapësirat kulturore

14 Janar, 21:45

Qenda e re për artin dhe teknologjinë “Micro Folie” ka hapur dyert  për fëmijët dhe të rinjtë në kryeqytet. Kryeministri Rama tha se një autobus do të vihet në dispozicion të të rinjve e fëmijëve, ndërsa kryebashkiaku Veliaj u shpreh se qendra të tilla do të shtrihen në të gjithë Tiranën.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha