Partizani ngre trofeun e 17-të në Superligë, momenti i medaljeve

29 Maj, 19:20 | Përditesimi i fundit: 2023-05-29 19:21:43

Partizani ka ngritur edhe zyrtarisht titullin kampion në Superligë. Pas dhënies së medaljeve nga drejtuesit e FSHF-së, kapiteni Bruno Telushi dhe pjesa tjetër e ekipit kanë çuar trofeun drejt qiellit, me tifozët që nuk kanë munguar në fushë.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha