'Partizani zgjedhje e parë, Kukësi dhe Vllaznia rivalët për titull'! Prezantohet Bitri te Partizani, Hoxha: S'jam xheloz për Teqjan

12 Janar, 22:57

‘Zgjedhje e parë që nuk do ta ndërroja me asnjë klub’. Me këto fjalë është prezantuar Eneo Bitri pas rikthimit te Partizani ku beson fort se mund t’ia dalin për titullin, ndërsa nuk sheh në garë Tiranën. Ndërkohë kapiteni Hoxha shprehet se me Mehmetin trajner dhe afrimet në merkato klubi do reduktojë diferencën me kreun.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha