Pas Tiranës rradha e Pragës, sonte finalja e CL Fiorentina-West Ham! Trajneri i anglezëve: Kundërshtar i komplikuar, por fitojmë ne

7 Qershor, 16:09

Pas Europa League sonte do jetë rradha e finales së Conference League, teksa në Pragë do vihen përballë Fiorentina dhe West Ham.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha