PD mbledh sot kryesinë, krerët e degëve: Kryetari të zgjidhet brenda 15 korrikut! Bardhi: Të riorganizohet parti dhe negociata me Rithemelimin

6 Qershor, 12:31 | Përditesimi i fundit: 2023-06-06 21:30:26

Një ditë pas mbledhjes së grupit parlamentar, PD mbledh sot pasdite kryesinë. Të mbetur pa kryetar demokratët kërkojnë më shumë kohë për të nisur procesin e zgjedhjeve

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha