Për herë të dytë i bëhet atentat pranë shtëpisë në sy të gruas e vëllait, ish-kryetarit të Velipojës! Pashko Ujka në gjendje të rëndë, familjarët kërkesë për të dhuruar gjak! (VIDEO)

29 Nëntor 2021, 20:00

Një atentat ka ndodhur në qendër të qytetit të Shkodrës ku në rrethana ende të paqarta është sulmuar me armë zjarri ish- kryetari i Velipojës, njëherazi dhe ish-deputet i PDK-së,  Pashko Ujka. Ai ka marrë një plumb në shpinë dhe u dërgua në spital. Asnjë gjurmë nga autorët. 

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha