Për një mbyllje me dinjitet, Shqipëria pret sonte Islandën! Sfida e Ligës së Kombeve në 20:45, Hysaj e Broja në stol

27 Shtator, 14:40

Për të mos e mbyllur me turp Ligën e Kombeve dhe për moral. Kombëtarja e futbollit pret sonte Islandën në “Air Albania”  me objektivin e vetëm për fitore.

    Kategori të tjera