Përballje anglo-spanjolle/ Villarreal-Manchester United, finalja e Europa League, jashtë Arsenali

7 Maj, 10:08

Vijareal-Mançester Junajtid është finalja e këtij edicioni të Europa League që do luhet më 26 maj në Poloni. Jashtë mbetën Arsenali dhe Roma e ndryshe nga Championsi në Europa League nuk do të ketë finale angleze.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha