Përlotet Ervis Behari, rrëfen momentet e vështira të humbjes së nënës dhe kengen e dedikuar për të

24 Nëntor, 10:52

Në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli’ në Report Tv këngëtari i muzikës popullore Ervis Behari ka rrëfyer gjithcka nga projektet e tij muzikore por edhe jetën personale. Një intervistë plot emocione e cila e përloti këngëtarin ndërsa foli për humbjen e nënës së tij. 

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha