Përlotet Ylli Merja, suprizohet nga motrat dhe mbesa, fjalë që nuk ia kishin thënë kurrë

13 Shtator, 13:00

Në një intervistë në emisionin “ Rreze Dielli” mjeku popullor Ylli Merja vjen ndryshe nëa çdo ta shohim në javët në vazhdim me rubrikën e tij “ Bima dhe shëndeti”. Ai rrëfen historinë e jetës së tij, sfidat e profesionit, punën e plaodhur dhe plot rrëfime të tjera për dashurinë e madhe për mjeksinë popullore dhe shërimin përmes bimëve.

Plot supriza ishte emisioni i sotëm ku motrat e tij dhe mbesat nëpërmjet video mesazheve kanë shprehur për të fjalë që nuk ia kishin thënë kurrë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha