Përplasje me thika dhe armë zjarri në Kavajë pas një konflikti, 2 viktima (EMRAT)

29 Mars, 19:34

2 viktima! Është ky bilanci i një sherri të regjistruar në Kavajë! Report Tv mëson se 2 persona kanë goditur njëri-tjetrin, pas një sherri. Gazetari i Report Tv mëson se njëri ka qëlluar me thikë, e ndërsa tjetri i është kundërpërgjigjur më armë.

Kategori të tjera