Personazhe publikë, muzikë nga Sanremo e fishekzjarrë! Si u festua 77-vjetori i Republikës Italiane në Tiranë, ambasadori Bucci: Shqipëria e Italia, si një popull i madh

3 Qershor, 11:50

U kremtua në sheshin “Italia” 77-vjetori i Republikës së Italisë. Ambasadori i Italisë vë theksin mbi këtë ditë simbolike dhe afërsia mes dy vendeve ndërsa të pranishmit shijojnë atmosferën me pritjen e ngrohtë, muzikë nga “Sanremo” e fishekzjarrë

Kategori të tjera

Shiko të gjitha