Plagosja e dyfishtë në Tiranë, momenti kur policia shoqëron disa persona

24 Korrik, 22:23

Altin Gjoka, 32 vjeç dhe Jetmir Marashi, 28 vjeç, mbetën të plagosur mbrëmje e sotme në Tiranë, ndërsa dyshohet se u qëlluan me armë zjarri nga Aldo Gjini. Policia është në kërkim të autorit, i cili u largua me makinë pas ngjarjes, ndërsa 'Report Tv' transmetoi live edhe pamje nga momenti i shoqërimit të disa personave që mund të kenë dijeni për ngjarjen.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha