Plas debati në 'Sot Live në Shqipëri'/ Ngjela- Baçit: Hajd mirupafshim dhe ditën e mirë

30 Nëntor 2022, 14:46

Me debate të mëdha është zhvilluar debati midis avokat Ngjelës dhe deputetit të Rithemelimit Luan Baçit në emisionin 'Sot Live në Shqipëri' në  Report TV 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha