Plasin grushtet dhe shqelmat në Turqi, gruaja i tha fillimisht burrit ’ Pi si burrë’! Ai përfundon me të nxira në fytyrë

24 Korrik, 17:05

Në një ngjarje aspak e këndshme ka tronditur qytetin e Marmarisit në Turqi, ku pas një diskutimi me tone të larta midis një burri dhe një gruaje të ulur në plazhin publik ngjarja ka degraduar në përplasje fizike.

Në Plazhin Publik në Rrugën Ataturk, rreth orës 06:00 një grua  së bashku me katër shoqe, të ulura së bashku i bërtitën burrit përballë ’ Nëse do të pish, pi si burrë’ dhe pas kësaj deklarate mes tyre pati përplasje edhe fizike.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha