Plumba gruas në Elbasan, pamje nga vendi i ngjarjes

6 Maj, 12:48

Në Elbasan është regjistruar sot një tjetër ngjarje e rëndë, ku bashkëshorti ka qëlluar me armë zjarri gruan e tij dhe e ka lënë të plagosur rëndë.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha