Po raportonte live, gazetarja goditet nga një makinë

21 Janar, 08:24

Gazetarja dëgjohet duke thënë se është mirë dhe se nuk ka pësuar lëndime, ndërsa pas pak sekondash ngrihet në këmbë. E tronditur ajo shprehet se i kaloi jeta para syve.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha