Policia aksion anti-drogë dhe për lojërat e fatit në Rrëshen, disa të shoqëruar

30 Korrik, 12:55

Një aksion policor është zhvilluar në orët e para të mëngjesit në Rrëshen ku janë shoqëruar disa persona.

Sipas burime, ky aksion është zhvilluar nga policia e Lezhës në bashkëpunim me Tiranën për të evidentuar personat të cilët shkelin ligjin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha