Politikanit i hyn bleta në gojë gjatë konferencës, ja reagimi i tij

16 Gusht, 15:42

Politikani dhe biznesmeni kanadez Doug Ford ka pasur një moment shumë të sikletshëm teksa ishte në nj konferencë për mediat.

Kategori të tjera