Prag Euro 2020/ Luhet me rregulla strikte për tifozët, në 11 shtete dhe për herë të dytë me 24 skuadra

10 Qershor, 20:41 | Përditesimi i fundit: 2021-06-10 20:42:41

Me tifozë, rregulla strikte në stadiume dhe risi do të nisë të premten kampionati europian Euro 2020. Kompeticioni do të zgjasë për 1 muaj, ndërsa në total do të marrin pjesë 24 skuadra nga të cilat pretendetja kryesore për ta fituar është Franca.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha