Presidenti Biden në Britani, takim me kryeministrin Johnson përpara samitit të vendeve anëtare të G7

10 Qershor, 19:18

Presidenti amerikan Joe Biden është takuar me kryeministrin britanik Boris Johnson para samit të G7, teksa gjatë udhëtimit evropian do të ketë bisedime të nivelit të lartë me krerë të tjerë shtetesh perëndimorë dhe një takim me Presidentin rus Vladimir Putin.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha