Presidenti, Dashamir Shehi kandidati i parë i opozitës

19 Maj, 08:46

Opozita dhe maxhoranca kanë arritur dakordësinë për zgjedhjen e presidentit të ri, por anëtari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Përparim Çaça thotë në Report Tv se ky është test për të parë vullnetin e Partisë Socialiste në këtë proces.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha