Primaret e Berishës, në Tiranë ka balotazh Këlliçi-Alimehmeti! Kandidatët fitues në të gjithë vendin, 4 bashkitë që i merr Meta

5 Dhjetor 2022, 11:43 | Përditesimi i fundit: 2022-12-05 15:50:56

Rithemelimi ka mbyllur procesin e primareve në të gjithë vendin dhe janë shpallur 50 fituesit që do të futen në garën e zgjedhjeve vendore për Rithemelimin. 8 bashki të vendit do të shkojnë në balotazh, pasi kandidatët nuk kanë siguruar dot 50% të votave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha