Probleme me tretjen, Ylli Merja rekomandon bimët dhe erëzat që të gjithë i keni në shtëpi

27 Shkurt, 14:18

Cilët janë shkaktarët e mosfunksionimit mirë të tretjes? Si mund të përshpejtojmë metabolizimin dhe cilat janë çajrat dhe bimët mjekësore që rigjenerojnë sistemin e tretjes. Specialisti i Bimëve Mjekësore Ylli Merja rekomandon një sërë ushqimesh, bimësh dhe erëzash që të gjithë i kemi në shtëpi.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha