Profesionet “joshëse” dhe që tradhëtojë me shumë? Si ndikon puna në atë që dukemi tek të tjerët ( 29 mars 2023)

29 Mars, 20:17

Puna që bëjmë ndikon shumë gjëra tek ajo që jemi apo duam të jemi. Nis që me kohën që i kushtojmë gjatë ditës apo me pasionin dhe përkushtimin me të cilin e bëjmë diçka. Veçanërisht kur e duam profesionin që bëjmë kjo na shton produktivitetin,por me të vijnë edhe disa rreziqe që jo rrallë cënojnë jetën personale dhe të përditshmen. Ka disa lloje profesionesh të cilat jo pa shkak konsiderohen joshëse. Sepse ndërveprimi është i tillë që na ndikon edhe jetën. Në studion e “Esencë” me regjisoren Najada Elmazi, trajnerin sportiv Leonard Zekthi, psikologen Jonida Haxhiu dhe në një lidhje skype me DJ Miss Rose.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha