Projektohet Juventusi i madh, nis pjesa e dytë e merkatos te bardhezinjtë! Nga Morata, Zaniolo dhe Paredes

25 Korrik, 17:00

Juventus pas Pogbas, Di Marias dhe Bremer, por përgatitet për pjesën e dytë të merkatos. Synimet e ‘zonjës së vjetër’ janë dy sulmues Morata dhe Zaniolo, ndërsa në mesfushë Paredes është një objektiv shumë i arritshëm, duke qenë se Paris SG ka hequr dorë nga argjentinasi.

Kategori të tjera