Promovohet libri i Haxhi Ramës 'Duke pirë një kafe'

8 Dhjetor 2021, 14:53 | Përditesimi i fundit: 2021-12-08 15:33:33

Regjisori i njohur durrsak, Haxhi Rama ka promovuar librin e tij të ri të titulluar "Duke pirë një kafe". Është një libër kushtuar miqve, shprehet ai, që përmbledh kujtime dhe mbresa nga 50 vite punë në teatër.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha